Červen 2015

30. 6. 2015

30. června 2015 v 21:24 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte kočandy:-)
Dneska jsme byli na rodinné večeři. Nic jsem si nedala, jen jsem trochu dojedla po bráchovi, ale i tak jsem celkem najezená. Bohužel mám teď trochu depku kvůli mamky. Nepohádaly jsme se, jen mi řekla něco, co se mě dotklo víc, než si myslela. Ale nic neví. Ani nevím, co jsem dneska všechno snědla. Na cvičení nemám náladu. Všechno se mi sype. Nevím, co se děje. Babička upekla nějakou banánovou roládu, tak jsem měla několik kousků. Nebyla jsem přežraná, jen vím, že to asi bude kaloricky vysoké. Ani se mi to tu nechce psát. Snad se máte líp. Mám teďka depresi. Zítra jdu zase do práce. Nevím, co budu jíst. Buď to zase nezvládnu, nebo si dám hladovku, jeste nevím. Ale nakoupila jsem si pepsinu light. S tím by to možná šlo. Tak se mějte, snad se vám daří lépe. Jídelák tu dneska nebude, byla bych jeste ve vetsim stresu. Vidite? Dnes i bez diakritiky uz. Jsem na tom zle xD Snad bude líp♥ Pá.

29. 6. 2015

29. června 2015 v 17:44 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte:-)
Dneska můj první den brigády! Bude to makačka, ale naštěstí tam je plno brigádníků, takže nebudu muset makat každý den xD (I když zase by bylo více penízků...)
Ale to jídlo??!! Nevím co to do mě dneska vjelo! Úplně magor! Původně jsem si chtěla dát dneska hladovku, ale brzo jsem pochopila, že přes směny podobné té dnešní to raději riskovat nebudu... Vstávala jsem v 5 ráno a do 12 nic nejedla. Neměla jsem vyloženě hlad, ale cítila jsem nedostatek energie a bála jsem se, že už tam sebou seknu xD Nebyl to zrovna nejlepší nápad. Po práci jsem teda zašla do obchodu a koupila si takového toho šneka s rozinkama:-D Mňam. Dojela jsem domů... Ale co tady se stalo??? To jako nechápu do teď. Přežrala jsem se jako prase. Ani nevím proč. Navíc tento týden si to sakra nemůžu dovolit, tak co zas blbnu?:-( Všechno to ještě dneska stihnu vycvičit. Takže doufám, že ty kalorie se spálí. Ale jsem nafouklá. A nafouklé břicho nesluší nikomu... Jedla jsem v rozmezí 13:00-14:10. Pak už nic. Ale sežrala jsem toho zase jak pro celou somálskou vesnici... Zase nevím proč. Asi mi z toho už hrabe. Vůbec nevím, co bude zítra. Snad to bude lepší a já už se zase konečně proberu, protože je pondělí (!) a na případné nedostatky mám už jen 2 dny. A to se nestihne nic! Takže sakra!!! Prober se!!! Buď to nějak zvládneš a budeš mít alespoň přibližně to, cos chtěla, nebo můžeš žrát jako prase a rovnou vzdát všechno, na co jsi čekala tak dlouho. OMG. Držte palce prosím. Snad už mi nebude tak hrabat.
Chro.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: rozinkový šnek, sýr, zavináče (ryba), kečup, jogurtová milka (CELÁ!!), TUCky, tyčinky, jahodový nanuk = 1425 kcal
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

No. Úplná pipina, ne?? Furt to nechápu. Asi bych potřebovala plesknout po hlavě lopatou nebo tak něco... Jdu cvičit. Pá♥

pohyb: HIIT Abs&Cardio Workout (2 hod) = - 1399 kcal
dohromady: 26 kcal (pokud jsem na nic nezapomněla)♥♥♥


28. 6. 2015

28. června 2015 v 10:54 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím!:-)
Dneska jsem se zvážila - spíše jen pro kontrolu, zda bylo moje přežírání tak kritické. Mám 64, tak to 1 kilčo mě nezabije. Ulevilo se mi, protože jsem čekala větší číslo.
Bohužel jdeme dneska zase na návštěvu T.T Vůbec nevím, jak to dopadne. Strašně bych si přála to překonat a nevzít si nic, protože na následujícím týdnu mi hodně záleží... Držte mi palce, prosím:-( Nenávidím návštěvy.
Poslední dobou se mi zdají úplně šílené a celkem hodně živé sny. Až se někdy bojím, co by se mohlo stát a z jakého důvodu se mi vlastně zdají...:-D Nemáte z posledních nocí podobné zkušenosti??:-D

EDIT: NÁVŠTĚVA - Nakonec to dopadlo lépe, než jsem očekávala:-) Samozřejmě, že jsem si něco vzala. Ono by to bylo i neslušné si myslím. Ale snažila jsem se co nejzdravěji to šlo. Nejdřív jsem jako vždy odmítala, jenže k večeru jsem měla už vážně hlad xD Najedla jsem se. Celý den se mě kámoška snažila zlákat miskou chipsů. Ale já si nevzala. Za to mám radost:-) I když jsem se nějak nepřejdela, kaloricky jsem na tom byla hodně vysoko. Proto jsem si večer ještě sjela 2x Cardio xD. Jediný hřích za celý den byla bonboniéra. Té jsem neodolala...xD

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: ananas = 171 kcal
OBĚD: bílý jogurt + ananas + monte (malé) = 235 kcal
SVAČINA: žlutá paprika
VEČEŘE: cz bageta, šunka, sýr, pomazánka + bonbony = 1017 kcal

pití: sklenka džusu (cca 100 kcal)
pohyb: HIIT Abs&Cardio Workout (2 hod) = -1399 kcal
dohromady: cca 124 kcal

↑↑ Přesně taak :-( ↑↑


♥♥♥


27. 6. 2015

27. června 2015 v 14:54 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj♥
Dnešek asi nebude moc záživný. Budu lenošit. Je to po dlouhé době první víkend, kdy opravdu nemusím dělat nic. Takže plánuju max cvičit, ale jinak si spíš uklízet a dělat svoje věci, co jsem za ten celý rok nestíhala:-) Dnes si chci dát menší očistu. Zelenina a ovoce. Musím ze sebe dostat všechny ty hnusné věci, fuj.:-D

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: 2 banány = 221 kcal
OBĚD: jablko, 2 meruňky, maličko grilované cukety = 186 kcal
SVAČINA: fazolové lusky s rajčetem = cca 70 kcal
VEČEŘE: trošku těch lusků = 25 kcal

pití: sklenice džusu (119 kcal), káva s mlékem (62 kcal), voda
pohyb: HIIT Abs&Cardio Workout (1 hod) + protahování (nepočítám) = - 697 kcal

dohromady: - 13 kcal!!
Juchuuu, dneska zase v mínusu =3♥♥♥


26. 6. 2015

26. června 2015 v 22:24 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj holky moje!♥
Už jste mi chyběly! Kvůli toho, že se uzavíraly známky a na poslední chvíli se všechno řešilo, nezbyla mi už energie na blog. Ale už je naštěstí po všem a jsem zpět. Už se nemůžu dočkat, až se podívám, jak se dařilo Vám:-) Jestli si chcete přečíst moje jídeláky, vypíšu je sem i se stručným komentářem k určitému dni:-) Naposledy jsem psala 20. 6., tak jdu na to:-) Bude to dlouhý, tak komu se to nechce číst, běžte dolů rovnou na dnešek.

_________________________________________________________________________________________________________________

21. 6. 2015 - NEDĚLE
Celý minulý týden byl velice hektický a na nervy náročný. Nechci se na nic vymlouvat, byl to jeden z mých nejhorších týdnu co se jídla týče. Ale vím, že jsem prostě v tu chvíli neměla energii na to to příliš řešit. V neděli jsem měla na pilno. Musela jsem dokončit závěrečnou práci do VV. Dále jsem měla v plánu naučit se na testy - matika a fyzika. A aby toho nebylo málo, musela jsem ještě dodělat jeden projekt do informatiky. Vstala jsem brzo ráno, abych to všechno stihla a sestavila si plán. Odpoledne jsem ale podlehla mámině koláči, a příjem kalorií pak byl hodně vysoký. Nedošlo mi, že mi prostě nezbývá čas na cvičení. (Kdybych ho měla, vycvičím to a vše je v poho...)

SNÍDANĚ: jogurt s musli
SVAČINA: /
OBĚD: brokolicová polívka (+ kuličky do ní)
SVAČINA: koláč (5 ks) + pár pendreků
VEČEŘE: /

pohyb: cardio 32 min

shrnutí: Nevím kolik kalorií to bylo dohromady, ale určitě hodně. Chro chro chro.


22. 6. 2015 - PONDĚLÍ
Protože jsem byla plná buchty a cítila jsem se nechutně, dala jsem si vytravovací hladovku. Bez kalorií to úplně nebylo, pila jsem minerálku a takový ten malý džušík, ale alespoň jsem nechala ta střeva trochu vydechnout.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: /
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

23. 6. 2015 - ÚTERÝ
Vstávala jsem brzo. Obraz do VV byl stále nedokončený. Nešla jsem na školní akci, abych to stihla. Ten den jsem nespala, pracovala jsem na něm přes noc a ráno normálně fungovala ve škole. Takže jsem to jídlo moc neřešila. Ideální to nebylo, ale nechtěla jsem to tělo ještě více zatěžovat. Stihla jsem si ale už zacvičit.

SNÍDANĚ: musli tyčinka, ovesná sušenka
SVAČINA: sýr a křup, pár tyčinek, trochu musli
OBĚD: brokolicová polívka
SVAČINA: kaštany + bebe
VEČEŘE: /

pohyb: cardio 37 min + posilování 16 min + protahování 30 min

24. 6. 2015 - STŘEDA
Den odevzdání mé práce. Nedostatek spánku jsem nějak nepocítila. Ano, byla jsem unavená, ale dalo se to přežít. Ten den jsem se ale překonala. Odpoledne jsem se najdela všemožných sraček, ale vše jsem to vycvičila, takže OK.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: jablko, pl. celozrn. chleb. s marmeladou, sladkosti
SVAČINA: trochu špaget
VEČEŘE: suchary, šunka, sýr, kečup

pohyb: cardio 1 hod + HIIT cardio&abs 1 hod + posilování + protahování

25. 6. 2015 - ČTVRTEK
Po propracované noci jsem spala 12 hodin. Konečně už jsem měla relativně padla. Ale pořád jsem byla ještě tak napůl v tom školním stresu. Odpoledne jsme slavili = plno jídla. Blbé bylo, že jsem předem věděla, že neodolám. Nebyl to nějaký extra přežer, ale jedla jsem nezdravě a kaloricky hodně vysoko. Nejvíc na prd ale bylo, že jsem si uvědomovala, že dnes se mám sejít s Osobou, a i tak jsem jedla... Večer jsem měla výčitky jako prase.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: musli sušenky, závin z listového těsta (šunka, sýr, kečup)
SVAČINA: chipsy, slané sušenky, dort
VEČEŘE: ďobala jsem ještě od každého trochu
_________________________________________________________________________________________________________________

26. 6. 2015 - DNES (PÁTEK)
Od rána jsem měla bobky ze setkání s Osobou. Se školou jsme šli do kina, tak jsem ráno vstala dřív a krásně si zacvičila. Přes dopoledne jsem nic nejedla. A na čas oběda jsem měla vážně hlad. Šli jsme s kámoškou po dlouhé době do KFC. Obě se takovýmto fast foodům snažíme vyhýbat, dnes jsme ale zhřešily. Vzhledem k mé ranní aktivitě jsem si to mohla dovolit. Pak přišlo na řadu ono setkání. Řeknu to na rovinu. Osoba je kluk. Nechodíme spolu, ale občas se takhle domluvíme, sejdem se a vyspíme se spolu. xD Došlo mi, že jsem to tady ještě nepsala. Tak teď to víte. No a je pochopitelné, že před tím vždycky bývám trochu nervózní xD No nic, přijela jsem na místo setkání. Čekám, Osoba nikde. Po půl hodině čekání jsem se sebrala a jela domů. Chvíli jsem nad tím uvažovala, ale nějak mě to netrápilo. Přece jenom jsem si vzpomněla na včerejší oslavu a na to jídlo... Fuj. Později mi napsal se smutným smajlem, jaktože jsem tam nebyla. Že na mě čekal. Tak jsem se nad tím pousmála. Nevím, jak je možné, že jsme se neviděli. Podle mě je i možné, že kecá :-D Ale je mi to jedno. Nakonec jsem ráda, že dnes nic nebylo. Domluvili jsme se teda na příští týden. Snad budu mít čas a vyjde to... Došla jsem teda domů a jakoby to ze mě konečně všechno opadlo. Nic jsem už konečně nemusela řešit. A tak jsem se zase najedla plno všemožných sraček. Chtěla jsem to zase vycvičit. Po 17:30 už jsem nic nejedla, ale do té doby jsem toho zase spořádala... Fuj, ani to tu nebudu vypisovat. Jsem prostě prase, no. Dala jsem si hodinové cardio, ale pochybuju, že to stačí na spálení všech těch hnusů. Měla jsem v plánu cvičit ještě, ale už jsem za celý ten týden úplně vyčerpaná. Jsem ráda, že je konec. (Výzo máme ale až v úterý...) Dnešek jsem teda zase pokazila. Ani nevím, kolik vážím. Ale už mě to nebaví. Přes víkend bych se chtěla pročistit. Cítím, že to to tělo úplně potřebuje. Tak snad se to povede. Mimochodem - doufám, že příští týden nic nepose*u, protože mi začínají fesťáky a takové různé akce a nechci tam být jako přeplněný soudek. Tak držte palce:-) Navíc ještě zase ta Osoba xD Noo. Fakt jsem zvědavá. Mějte se krásně, holky moje. Snad jsem Vás neunudila těma svýma pindama. Jdu vás oběhnout!:-) Páá!♥♥♥♥


20. 6. 2015

20. června 2015 v 9:09 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím!♥
Dnešní ranní váha? 63,0!! =3 Mám z toho neskutečnou radost, ale hlavně vím, že si to přes víkend nesmím pokazit. Mamka dělá na oběd knedle plněné uzeným a zelí, já si budu dělat brokolicovou polívku. Pak chce péct nějaký "zdravý" koláč ze špaldové mouky a rebarbory. Možná ho ochutnám, když už ho dělá, ale nechci ho sníst tunu, abych nebyla ucpaná. Celkem se teď bojím cokoliv sníst, protože mě ta ručička prostě děsí!:-D Zatím jsme se s Osobou nedomlouvali na přesném dni, takže musím počítat s tím, že celý příští týden je možný... Takže to teďka nesmím pokazit! Mně by teda nejvíce vyhovovalo úterý nebo pak až pátek. Tak jsem zvědavá, jestli se třeba vůbec sejdem, že jo... No nic, musím dodělat ještě pár věcí do školy, pak uklízet a vařit. Tak se tu zatím mějte a držte mi palce s víkendovým přežíráním!♥


SNÍDANĚ: /
SVAČINA: řecký jogurt jahoda = 121 kcal
OBĚD: brokolicová polívka (brokolice, mlíko, voda, sůl) + 1 knedlík se zelím = 143 kcal
SVAČINA (14:30): 2 ks koláče = 574 kcal
VEČEŘE: /

pití: voda, minerálka, kafe
pohyb: HIIT Abs&Cardio Workout (1 hod) + posilování (20 min) + protahování (20 min) = - 761 kcal
dohromady: 89 kcal
♥♥♥


19. 6. 2015

19. června 2015 v 19:35 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj:-)
Hektický týden mám za sebou, v pondělí si napíšu pár posledních testů a tento školní rok mohu uzavřít. Co dneska? Nálada nic moc. Zase jsem nic nesnědla. Měla jsem strašné chutě na něco sladkého nebo nějaké pečivo. Úplně bez kalorií to ale taky není, pila jsem totiž minerálku, caprisone a kafe. Z něčeho přece musím fungovat. Šlo mi jen o to nejíst nic "hmotného". :-D Do příštího týdne chci vážně zamakat. Jen doufám, že to o víkendu neposeru. Už teď vidím ty hromady žrádla, co rodiče zas koupili. -.- Takže to zase budu muset všechno vycvičit, už se vidím... Váha žádná změna, po vypití celé té minerálky jsem měla 65 kg, počítám, že to kilčo bude voda, v což doufám. Snad tam ráno bude zase méně... Moc bych si přála, aby váha zase klesala. Nejraději bych už na váze viděla 5 místo 6. Jedině tehdy bych si před Osobou byla jistá. Ale to je ještě na dlouho. Přeju si tedy alespoň tu 62. To už jsou jen 3 kilča... Musí se mi to povést! Jinak se s ním neuvidím! :-D Držte mi palce přes ten víkend!:-(

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: /
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

pití: voda, minerálka, caprisone, kafe♥♥♥


18. 6. 2015

18. června 2015 v 15:23 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Nazdar kočandy!♥
Jak se daří? Už už se vrhám do obíhání, a pak zase cvičení a učení. Včera jsem nejedla nic. Neměla jsem hlad, měla jsem nervy a byla strašně unavená, takže po příchodu ze školy jsem zbytek dne prospala. Ale bylo to fajn :-D Dneska jsem jedla převážně ovoce, dopoledne jsem snědla půl kila ananasu xD a na pozdější oběd jsem si vzala 2 rýž. chlebíčky k tomu rybímu salátu, a pak jsem si jeden mázla kečupem a snědla se šunkou a sýrem. Mňam. Teďka už se budu snažit nic moc nejíst, protože už mám zase hodně kalorií -.- Budu to zas muset vycvičit. Dnešní váha - 64,0 kg. Průběžně to kolísá a celkem se bojím, abych byla příští týden "hubená" xD Chci mít alespoň 62. Přes víkend nesmím povolit. Zase jsem z toho našeho setkání s Osobou nervózní jak sviň.:-D Tak se mějte! Zase zítra♥

STŘEDA 17. 6. 2015

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: /
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

DNES 18. 6. 2015

SNÍDANĚ: jogurt milko = 125 kcal
SVAČINA: ananas (na dvě části) = 354 kcal
OBĚD: chlebíčky rýž. racio (3 ks), rybí salát s jogurtem, šunka, sýr, kečup = 628 kcal
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

pohyb: cardio (75 min) + posilování (20 min) + protahování (30 min) = - 1025 kcal
dohromady: 82 kcal
♥♥♥


15. 6. 2015

15. června 2015 v 21:52 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj pusiny!♥
Dlouho jsem nepsala a je to tím, že teďka nestíhám! Našla jsem si chvíli, abyste věděli, že žiju. Ale s mou aktivitou přes tento týden na blogu moc nepočítám. Rychle spravuju co se dá (ve škole), a tak prostě nemám časík. Momentálně mám MS, takže mám žravky jako kráva, ale snažím se to všechno vycvičit! Váha se pohybuje různě okolo té 65, tak alespoň nepřibírám. Naštěstí! Někdy se divím, když tak moc žeru... A máma si začíná něčeho všímat, kritizuje mě za ten neustálý pohyb, podrobnosti napíšu někdy příště. Dneska napsala Osoba, tak spolu budeme asi příští týden, pokud bude čas. Tak to hlavně nechci posrat, ať se před ním za sebe nemusím stydět. Zvlášť, kdyby to dopadlo jak minule...:-D Máte tady moje víkendové jídeláky a je to hrůza a děs! Alespoň jsem se to snažila vycvičit. Jinak ještě poslední info - tu stehenní challenge už nedělám, potom co jsem zjistila, že mám nedávno volné kraťasy přes stehna najednou uplé, celkem mě to zarazilo xD. Pravděpodobně jsem přibrala na objemu. Stehno se začalo už rýsovat, to jo, ale evidentně i zmohutnělo... Takže si dám stehenní trénink jen sem tam. Toť vše. Držte se, kočandy!♥

13. 6. 2015 - SOBOTA - návštěva

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: trochu třešní
OBĚD: hovězí maso + dušená kapusta
SVAČINA: ovocný talíř (banán, jahody, nektarinka) + sladkosti
VEČEŘE: nanuk pegas + trošku tyčinek (konec žraní v 20:00)

dohromady jídlo: 1654 kcal
pohyb: HIIT Abs & Cardio Workout (2 hodiny) = - 1257 kcal

celkově: cca 250 kcal


14. 6. 2015 - NEDĚLE - 8:00-22:00 učení (nekecám -.-)

SNÍDANĚ: bílý jogurt + jahody
SVAČINA: ananas
OBĚD: kuřecí maso + zeleninový salát + vaj. omeleta
SVAČINA: kaštany orion + trochu sýra
VEČEŘE: big milk (konec žraní v 20:00)

dohromady jídlo: 1549 kcal
pohyb: HIIT Abs & Cardio Workout (1 hod) + Fat Burning cardio (40 min) = - 1202 kcal

celkově: 346 kcal

_________________________________________________________________________________________________________________

15.6. 2015 - DNES - frmol už od rána 5:00 hodin...

SNÍDANĚ: milko řecký jogurt jahodový
SVAČINA: banán, nektarinka
OBĚD: ananas
SVAČINA: big milk + croissant + milka sušenky + milka tyčinka (chro chro chro)
VEČEŘE: / (konec žraní v 16:20)

dohromady jídlo: 1158 kcal
pohyb: Fat Burning cardio (77 min) = - 923 kcal

celkově: 235 kcal

Dneska bych to měla krásné, kdybych se odpoledne nepřejedla těch sraček. Zase únava a sacharidy, no. To je moje. Ale konec výmluv, prostě mám slabou vůli. Alespoň doufám v ten pohyb... Pá♥

♥♥♥


12. 6. 2015

12. června 2015 v 15:55 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte♥
Celý den jsem byla unavená... A odpoledne jsem měla absťák po rybách :-D Tak jsem snědla hned 3 konzervy. Ajajaj. Takže dnes zase cardio. Alespoň budu pěkně zpevněná:-) Jinak po příchodu ze školy jsem se šla pro kontrolu zvážit, musím jen dodat, že jsem před tím nebyla na záchodě :-D Takže část váhy je jídlo... Ale i tak jsem hodně spokojená:-) Na váze bylo 64,5. Doufám, že to jídlo váží kilo :-D (Ale je to možné...) Zatím pa♥

SNÍDANĚ: jogurt vitafit + hrst musli = 220 kcal
SVAČINA: ananas = 68 kcal
OBĚD (15:00): 3 konzervy tuňáka = 713 kcal
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

pohyb: cardio 60 min + posilování 10 min + protahování 20 min = - 799 kcal

TG Challenge:
35 lateral lunges (1 strana)
60 scissors
22 fire hydrants (1 strana)
40 plie squat pulses

dohromady: 202 kcal

♥♥♥