26. 6. 2015

26. června 2015 v 22:24 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj holky moje!♥
Už jste mi chyběly! Kvůli toho, že se uzavíraly známky a na poslední chvíli se všechno řešilo, nezbyla mi už energie na blog. Ale už je naštěstí po všem a jsem zpět. Už se nemůžu dočkat, až se podívám, jak se dařilo Vám:-) Jestli si chcete přečíst moje jídeláky, vypíšu je sem i se stručným komentářem k určitému dni:-) Naposledy jsem psala 20. 6., tak jdu na to:-) Bude to dlouhý, tak komu se to nechce číst, běžte dolů rovnou na dnešek.

_________________________________________________________________________________________________________________

21. 6. 2015 - NEDĚLE
Celý minulý týden byl velice hektický a na nervy náročný. Nechci se na nic vymlouvat, byl to jeden z mých nejhorších týdnu co se jídla týče. Ale vím, že jsem prostě v tu chvíli neměla energii na to to příliš řešit. V neděli jsem měla na pilno. Musela jsem dokončit závěrečnou práci do VV. Dále jsem měla v plánu naučit se na testy - matika a fyzika. A aby toho nebylo málo, musela jsem ještě dodělat jeden projekt do informatiky. Vstala jsem brzo ráno, abych to všechno stihla a sestavila si plán. Odpoledne jsem ale podlehla mámině koláči, a příjem kalorií pak byl hodně vysoký. Nedošlo mi, že mi prostě nezbývá čas na cvičení. (Kdybych ho měla, vycvičím to a vše je v poho...)

SNÍDANĚ: jogurt s musli
SVAČINA: /
OBĚD: brokolicová polívka (+ kuličky do ní)
SVAČINA: koláč (5 ks) + pár pendreků
VEČEŘE: /

pohyb: cardio 32 min

shrnutí: Nevím kolik kalorií to bylo dohromady, ale určitě hodně. Chro chro chro.


22. 6. 2015 - PONDĚLÍ
Protože jsem byla plná buchty a cítila jsem se nechutně, dala jsem si vytravovací hladovku. Bez kalorií to úplně nebylo, pila jsem minerálku a takový ten malý džušík, ale alespoň jsem nechala ta střeva trochu vydechnout.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: /
SVAČINA: /
VEČEŘE: /

23. 6. 2015 - ÚTERÝ
Vstávala jsem brzo. Obraz do VV byl stále nedokončený. Nešla jsem na školní akci, abych to stihla. Ten den jsem nespala, pracovala jsem na něm přes noc a ráno normálně fungovala ve škole. Takže jsem to jídlo moc neřešila. Ideální to nebylo, ale nechtěla jsem to tělo ještě více zatěžovat. Stihla jsem si ale už zacvičit.

SNÍDANĚ: musli tyčinka, ovesná sušenka
SVAČINA: sýr a křup, pár tyčinek, trochu musli
OBĚD: brokolicová polívka
SVAČINA: kaštany + bebe
VEČEŘE: /

pohyb: cardio 37 min + posilování 16 min + protahování 30 min

24. 6. 2015 - STŘEDA
Den odevzdání mé práce. Nedostatek spánku jsem nějak nepocítila. Ano, byla jsem unavená, ale dalo se to přežít. Ten den jsem se ale překonala. Odpoledne jsem se najdela všemožných sraček, ale vše jsem to vycvičila, takže OK.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: jablko, pl. celozrn. chleb. s marmeladou, sladkosti
SVAČINA: trochu špaget
VEČEŘE: suchary, šunka, sýr, kečup

pohyb: cardio 1 hod + HIIT cardio&abs 1 hod + posilování + protahování

25. 6. 2015 - ČTVRTEK
Po propracované noci jsem spala 12 hodin. Konečně už jsem měla relativně padla. Ale pořád jsem byla ještě tak napůl v tom školním stresu. Odpoledne jsme slavili = plno jídla. Blbé bylo, že jsem předem věděla, že neodolám. Nebyl to nějaký extra přežer, ale jedla jsem nezdravě a kaloricky hodně vysoko. Nejvíc na prd ale bylo, že jsem si uvědomovala, že dnes se mám sejít s Osobou, a i tak jsem jedla... Večer jsem měla výčitky jako prase.

SNÍDANĚ: /
SVAČINA: /
OBĚD: musli sušenky, závin z listového těsta (šunka, sýr, kečup)
SVAČINA: chipsy, slané sušenky, dort
VEČEŘE: ďobala jsem ještě od každého trochu
_________________________________________________________________________________________________________________

26. 6. 2015 - DNES (PÁTEK)
Od rána jsem měla bobky ze setkání s Osobou. Se školou jsme šli do kina, tak jsem ráno vstala dřív a krásně si zacvičila. Přes dopoledne jsem nic nejedla. A na čas oběda jsem měla vážně hlad. Šli jsme s kámoškou po dlouhé době do KFC. Obě se takovýmto fast foodům snažíme vyhýbat, dnes jsme ale zhřešily. Vzhledem k mé ranní aktivitě jsem si to mohla dovolit. Pak přišlo na řadu ono setkání. Řeknu to na rovinu. Osoba je kluk. Nechodíme spolu, ale občas se takhle domluvíme, sejdem se a vyspíme se spolu. xD Došlo mi, že jsem to tady ještě nepsala. Tak teď to víte. No a je pochopitelné, že před tím vždycky bývám trochu nervózní xD No nic, přijela jsem na místo setkání. Čekám, Osoba nikde. Po půl hodině čekání jsem se sebrala a jela domů. Chvíli jsem nad tím uvažovala, ale nějak mě to netrápilo. Přece jenom jsem si vzpomněla na včerejší oslavu a na to jídlo... Fuj. Později mi napsal se smutným smajlem, jaktože jsem tam nebyla. Že na mě čekal. Tak jsem se nad tím pousmála. Nevím, jak je možné, že jsme se neviděli. Podle mě je i možné, že kecá :-D Ale je mi to jedno. Nakonec jsem ráda, že dnes nic nebylo. Domluvili jsme se teda na příští týden. Snad budu mít čas a vyjde to... Došla jsem teda domů a jakoby to ze mě konečně všechno opadlo. Nic jsem už konečně nemusela řešit. A tak jsem se zase najedla plno všemožných sraček. Chtěla jsem to zase vycvičit. Po 17:30 už jsem nic nejedla, ale do té doby jsem toho zase spořádala... Fuj, ani to tu nebudu vypisovat. Jsem prostě prase, no. Dala jsem si hodinové cardio, ale pochybuju, že to stačí na spálení všech těch hnusů. Měla jsem v plánu cvičit ještě, ale už jsem za celý ten týden úplně vyčerpaná. Jsem ráda, že je konec. (Výzo máme ale až v úterý...) Dnešek jsem teda zase pokazila. Ani nevím, kolik vážím. Ale už mě to nebaví. Přes víkend bych se chtěla pročistit. Cítím, že to to tělo úplně potřebuje. Tak snad se to povede. Mimochodem - doufám, že příští týden nic nepose*u, protože mi začínají fesťáky a takové různé akce a nechci tam být jako přeplněný soudek. Tak držte palce:-) Navíc ještě zase ta Osoba xD Noo. Fakt jsem zvědavá. Mějte se krásně, holky moje. Snad jsem Vás neunudila těma svýma pindama. Jdu vás oběhnout!:-) Páá!♥♥♥♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Em | Web | 27. června 2015 v 9:18 | Reagovat

Kočko, to přece nevadí ;) Měla jsi nervy, pak jste slavili... Prostě se to jednou nepovedlo, nevěš hlavu, teď už to bude zase dobrý :)

2 Fairy Fairy | Web | 27. června 2015 v 12:56 | Reagovat

Koonečně jsi tady!! :* Chyběla jsi mi. Taky máme vysvědčení až v úterý :/. Jsi šikovná jak jsi to zvládla a buchta? Vem ji čert. :) Hlavně pokud to máš za sebou a teď už máš volno a můžeš se soustředit na sebe. S Osobou je to vtipné. :D A to sexujete někde random na záchodcích, nebo jedete třeba k vám? :D :))

Můj přítel je u babiček, takže nemůže být se mnou :/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama