Září 2015

30. 9. 2015

30. září 2015 v 16:57 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím:-)
Dneska jsem plánovala hladovku, ale ráno mě začlo bolet břicho a později jsem to dostala O.O Přijde mi kruté vůči tělu držet hladovku při MS. Takže jsem dneska jedla, no. Zase trochu víc. Byla bych raději, kdyby to bylo méně, jak objemově tak kaloricky... Cítím se dneska tak divně nafouklá. Asi to bude tím... Ráno jsem se nevážila, takže aktuální váhu neznám. Snad to moc nestoupne, když jsem zase začla jíst... -_-

S: /
SV: /
O: kompot
SV: těstovinový salát, čočkový salát = dohromady asi 500 g O.O EDIT: teďka žeru jojo bonony, mě poserte, fakt T_T
V: /

pohyb: ještě uvidím
Vedlejší info: O víkendu mi odjel kámoš. Do Asie. Na dobu neurčitou... Možná rok, dva... napořád? To nikdo neví. Ani vlastně nevím, jestli ho ještě někdy v životě uvidím. Je to zatraceně hnusný pocit a nikomu z vás ho nepřeju. Neznáme se dlouho, seznámili jsme se na začátku prázdnin. Moc času jsme spolu taky netrávili - jako myslím jen my dva. Většinou jsme byli v partě lidí. Na jednom fesťáku jsme se cucali, ale to i kvůli pití a celkově volnější atmosféře. Jinak mezi náma nic nebylo. Obecně později jsme si tak nějak oba naznačili, že budeme kámoši. Ale asi jsme se měli rádi, nebo tam aspoň byly ty vzájemné sympatie. Teda já přiznávám, že ho mám ráda. Ne, že ho jako miluju nebo tak, ale už i teďka mi chybí a cítím, jakoby s ním odletěl i kousek mě... Je to strašně divné. Ještě jsem to nezažila. A právě s ním mám spojenou jednu písničku od Kryštofa. Tu teďka poslouchám pořád dokola a připomínám si chvíle strávené s ním.


♥♥♥


29. 9. 2015

29. září 2015 v 18:33 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj:-)
Dnešní ranní váha mě znovu mile překvapila. Doufám, že jsem to dneškem nepokazila. Ráno jsem měla 60,5 kg. Celý den jsem nejedla, neměla jsem hlad ani chuť, přišla jsem domů a stále nic. Řekla jsem si, že přece musím něco sníst... Tak jsem snědla celou sklenku červené řepy, kousek sýra a 4 tyčinky. No, nejraději bych asi byla, kdybych nesnědla nic. Ale přece musím na něco fungovat O.O Tak snad se to zítra neprojeví, no.

Byla jsem na nákupech a koupila si bílé kalhoty... sice nemám thigh gap (a s ní to ještě není ono), ale i tak jsem si splnila jedno z mých "přání". Celkem mě uklidnilo, že je to velikost 28 - což je S.:-) Oblíkla jsem i 27, ale nebylo to ono. Dále jsem si pořídila džisku, podzimní botky na podpatku a mikinu. Takže připravená na podzim!:-) Ještě by to chtělo nějakou velkou pěknou hebkou šálu a bude to vše...:-)

S: /
SV: /
O: /
SV: č. řepa (cca 400 g) + sýr + 4 tyčinky
V: /

Oběhnu vás asi až zítra nebo pozdě večer, mám spoustu učení a nestíhám:-) Pá♥
♥♥♥


28. 9. 2015

28. září 2015 v 21:57 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte:-)
Dnešek mě celkem překvapil, měla jsem neplánovanou čoko mono. Po včerejší hladovce jsem vůbec neměla chuť jíst, však to znáte. Tak jsem ráno přemýšlela, co bych mohla snít. Tak jsem si vzala řadu z rozdělané čokolády. A celý den jsem to tak ďobala. Nic jiného jsem ale neměla. Hodně mě překvapili naši, že dneska vůbec neřešili mou neúčast při rodinném obědě. Aspoň jsem se vyhla sekané:-) Mám z toho radost. BTW - dnešní ranní váha - 61 kg. Takže první cíl jsem si splnila už dnes. Teď si tu váhu jen udržet, neblbnout a modlit se, ať se to nezastavuje:-)

Byla jsem dneska s Osobou, ale nespali jsme spolu. Jsme domluveni na víkend... Tak jsem zvědavá, jestli to teda vyjde, no. A jak pak se máte vy?:-) Jdu vás všecky oběhnout!♥

Po dlouhé době vcelku dobrá písnička s pěkným textem.

♥♥♥


27. 9. 2015

27. září 2015 v 13:34 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahoj:-)
Moc děkuju za pozitivní ohlasy ohledně té básničky, vůbec jsem nečekala, že by se má tvorba mohla někomu líbit. Nebo že bych někomu dokonce mluvila z duše. Hodně mě to potěšilo, protože sama mám ráda, když mi nějaký autor čte myšlenky.

Ohledně váhy - vůbec nevím. Ani nechci. Určitě jsem přibrala. Vidím to i na obličeji. Pořád samý alkohol, jídlo pozdě v noci, veliké porce a nulový pohyb. Fuj, cítím se nechutně. Doufám, že dneškem už najedu na ten svůj režim a příští týden bude bezchybný. Nemůžu dopustit, aby se celý ten roční koloběh zase opakoval. A jelikož jsem včera/dneska zase jedla, byla tu návštěva a my se bavili až do rána, musím mít aspoň jeden den na vytrávení. Dneska se pokusím o hladovku, tak držte palce:-)


Cíle nadcházejících dní?

ČTVRTEK - 1. 10. 2015 - mít 61,0 kg
NEDĚLE - 4. 10. 2015 - mít 60,0 kg
STŘEDA - 7. 10. 2015 - mít alespoň 59,5 kgDNEŠNÍ JÍDELÁK:

S: /
SV: /
O: /
SV: /
V: /

pití: voda
pohyb: nákupy (:-D)


Myslím, že tahle písnička nás celkem vystihuje. Je jednodušší, ale podle mě dokonale vystihuje poměry a priority na tomto světě.Děkuji Vám za podporu, holky moje♥

♥♥♥24. 9. 2015

24. září 2015 v 19:24 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Po dlouhé době se ozývám. Nic se mi nedaří a posírám to vědomě. A to je nejhorší, nemůžu dopustit, aby se to zase všechno opakovalo! Ku*va. Když je mi mizerně a mám čas, snažím se psát. Sice je to nic moc, ale snad z toho pochopíte, jak mi je. Snad je Vám lépe. A pochopila jsem, respektive jsem si asi přiznala, že i já trpím PPP...

...

Kde jsi? Proč jsi mne opustila?
To jsi mne už zatratila?

Bez Tebe to nemám šanci zvládnout,
nechci nad tím jenom rukou mávnout.

Hledám, pátrám, přemýšlím.
Proč se to všechno děje?
Zase něco zamýšlí! Kdo?
Ta druhá uvnitř, co se teď směje.

Nemůžu se hnout dál.
Docházejí síly.
Kdyby někdo nějakou radu dal...
Chci už býti v cíli!

Za tři luny opět svátků čas,
jen ať do té doby neutichne můj hlas.
Vždyť na světě je tolik krás!
Tak nač lámat si vaz?

Jsme tu tři.
Tři v jednom těle.
Pěkně se to tady mele.
Stále v při a všechny tři.

První je ta krásná,
co pravdu jen mi hlásá.
Ta, kterou mám nejradši,
i s velkým nic si vystačí...

Druhá, ta je jiná.
Je už méně milá.
Občas mne navštíví,
jen na maličkou chvíli
a všechnu moji píli
zničí.
A já jsem potom z toho v p*či.

Dostane mne na kolena,
nutí k zoufalým činům.
Nikdy se to nevrátí, jenže já jak omámená,
zmařím vše a poté nesu vinu.

Halo, ty tam - žiješ ještě?
Počkej, nevycházej, stůj!
Copak tě nerozdrtily ty mé kleště?
Tenhle kousek je už můj.

Tenhle kousek zničeného stavení,
co padá ti už na hlavu.
Pomalu chátrá za živa, tohle není znamení.
Už v tom zase plavu.

Plavu si plavu v nekonečném proudu,
velikém sletu událostí.
Připustit si, že ze mne děláš zrůdu?
Řekni to zas a puknu zlostí.

Teď chce se mi plakat, chce se mi řvát!
Musím zas makat.
Tak vstaň a přestaň lát!

Nemůžu, nejde to dál.
Ledová kapka stéká po tváři.
Každý můj krok je hned další zmar,
A už je tu zas konec září.

Jak dlouho, jak dlouho ještě?
Všechen ten zmatek potrvá?
Ať už skončí tyhle deště, už jsem z toho hotová.

Ať už vyjde ta tvá duha,
už nechci být tvůj sluha.

Ale ty jediná mne znáš,
dokážeš udržet tam, kde chci být.
Ani nevíš, jakou moc nade mnou máš,
chci už to vidět, ne jenom snít!

Už nechci jen snít,
uvnitř si hnít.

Sama v davu lidí,
přeplněné tramvaji.
Na oko všichni úsměv sdílí
a přátelsky mávají.

Najednou ze sna se probudíš,
zjistíš, co vše jsi promarnil.
Nic z toho už nevrátíš,
je na čase abys to zabalil.

Mám strach,
ano bojím se.
Bojím se, Ano.
Vždyť z nás zbude jenom prach...
...když mi ovšem nepodáš lano.

Zmatená, zlomená, sama,
tohle je ta pravá dáma?

Ve dvou se to táhne lépe,
proto Tě prosím,
možná teď uvažuju slepě,
jenže jsi to jediné, co v srdci teď nosím.

Vrať se zpět, má přítelkyně.
Už nechci být ta tlustá svině.

Kam jsi se mi poděla?
Kdybych to tak věděla.
Dej si, dej si, dej si,
FUJ, NECH MĚ BÝT,
tak kde jsi???!

...

♥♥♥

19. 9. 2015

19. září 2015 v 11:57 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte krásky:-)
Včerejší večer nebudu komentovat. Čoko mono probíhala celý den podle plánu. Večer jsem ale zašla do hospy za známýma a měla jsem 2 pivka. No a pak jsem přišla domů a snědla hambáč. O.O Naprosto neplánovaně, nechápu, proč jsem to udělala. Takže jsem si říkala - to bude zase tak minimálně o kilo víc. Ráno jsem se teda odvážila stoupnout na váhu - a nic. Váha se nehla. Pořád stojí. Je sice možné, že jsem za ten den trochu shodila, a následně tím jídlem zase nabrala. Jinak nevím. Ale teda v tomto případě jsem ráda, že se to nehýbe. Nic méně jsem ze sebe tak znechucená, že dnešek chci přežít jen na tekutinách. Kalorie dnes asi nebudu řešit, jen chci trochu vytrávit. Zítra zase pěkně zdravě.:-)Ozval se mi zase Osoba, chce jít dnes ven, moc se mi nechce a mám věci do školy, ale kdybych ho dneska odmítla, je to už podruhé a mám pocit, že potřetí by už nenapsal. No nevím, ještě se rozhodnu podle toho, jak to vše budu stíhat.
O. se mě ptala, kolik měřím - mám cca 173 cm. Mým snem je 53 - tedy rozdíl jakoby 20 čísel mezi váhou a výškou. Ale vím, že mi bude stačit dostat váhu pod 60. Při 56 bych byla spokojená.:-)

EDIT: 16:15 - té pomazánky bylo nakonec více. Achjo.( Aspoň to není velké na objem. Cítím se hrozně.) A taky jsem snědla taková malá musli srdíčka, chtěla jsem to ochutnat, tak jsem si pár vzala. Rrrr, vůbec to není pěkné. Jsem blbá, proč jsem to žrala... Jinak dnes večer asi budu spát u kámošky, tak doufám, že tam zase něco nesežeru -_- OMG. A ještě jsem se stihla pohádat s mamkou. (Ne kvůli jídla.)

S: voda, šťáva
SV: /
O: jahodový kefír (malý hrnek) + pomazánka
SV: jahodový kefír (hrnek) + musli srdíčka asi 5
V: /

pohyb: nicTakto chci vypadat♥ Křehce, lehce, hubeně. Zatím jsem taková macatá a oplácaná. "Prostě baba, no." Nenávidím, když mi to někdo řekne... T_T


♥♥♥


16. - 18. 9. 2015

18. září 2015 v 15:59 | Mai
Po dvou dnech mám konečně čas se ozvat!:-)
Celkem mě mrzí, že na vás nemám čas, ale co se dá dělat... Váha stagnuje. Pořád se to pohybuje v rozmezí 61-62 kg. Cítím se strašně tlustá. Vím, že to bylo horší apod., ale poslední dobou na to furt myslím. Už zase potřebuju posun. Jinak se zblázním. Ale moc dobře tyhle stavy znám, tak doufám, že se brzy dočkám. Aspoň zase na tu 60. To už je od 5 jen pár gramů.

16. 9. 2015 - STŘEDA
Ve středu jsem byla u doktora kvůli tomu zkolabování na začátku září. Ještě mi udělají pár testů, tak doufám, že bude všechno v pořádku... S jídlem a pohybem jsem spokojená.

S: banán
SV: /
O: bílý jogurt, maliny, hrozno
SV: šunka
V: /

pohyb: posilování 45 min + protahování 15 min
dohromady: 214 kcal


17. 8. 2015 - ČTVRTEK
Včerejšek byl hříšný, ale povedlo se mi to vycvičit, takže to zas takový průser nebyl. Bylo to ale o fous. Večer se mi už nechtělo vůbec nic dělat, měla jsem odposilováno a odcvičeno 30 min cardia a ještě chyběla poslední půl hodina a protahování. Do té jsem se vyloženě musela nutit, už jsem nemohla, ale jakmile jsem se překonala a začala cvičit, jakoby se do mě dostala další nová energie a já to v pohodě docvičila. Chtěla jsem napsat, že mi to udělalo radost, ale ve skutečnosti mě to jen utvrdilo v tom, co chci. A že si za tím jdu. Ještěže jsem to nepokazila.

S: banán
SV: /
O: zmrzka
SV: bramborový knedlík, vepřové maso, zelí
V: /

pohyb: cardio 60 min + posilování 45 min + protahování
dohromady: 435 kcal


18. 9. 2015 - PÁTEK - dnes
Včera večer jsem dostala chuť na sladké, takže jsem si dala čokoládovou mono dietu. Bojím se víkendu. Mám strašně hodně učení (dnes mám ale "volno") a mamka chce zase vyvařovat -_- Tak držte palce!:-*

S: pár čoko bonbonů
SV: /
O: čokoláda
SV: /
V: /


Už zase musím letět, moc děkuju za komentáře! Oběhnu vás večer!:-* Papa♥


♥♥♥


15. 9. 2015

15. září 2015 v 17:07 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím:-)
Dneska mám zase spoustu učení, takže vás, holky moje, oběhnu buď večer nebo až zítra:-)
Celkem mě naštvala mamka, protože mi dneska řekla, že nebudu jíst "tak málo". Takže jsem odpoledne musela něco sníst, ikdyž jsem neměla hlad. No najedla jsem se celkem dost. Jestli mě takhle bude kontrolovat, tak to podrž... Teď to teda musím vycvičit, takže si večer něco zase vymyslím. Snad tady po té odpolední velké dávce jídla zas nepřiberu -_-

S: /
SV: kefír jahodový
O: nektarinka
SV: čočkový salát, porce šunky, salát, kečup
V: /

*ten kečup jsem nemusela, no...*
pití: voda
pohyb: posilování (1 hod) + protahování (20 min)

dohromady: 418 kcal (tak dneska to v mínusu není:-( )

♥♥♥14. 9. 2015

14. září 2015 v 16:01 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte kočandy!:-)
Moc děkuju za rady ohledně všeho na co jsem se ptala. Jste moje holky:-*
Za dnešek jsem velmi spokojená. Zase jsem začala o volné hodině chodit do posilky (ve škole). Takže kdyby se mi potom večer nechtělo nic dělat, tak mám aspoň takovýhle pohyb. Čistý posilovací čas je cca 30 min, takže takový ideál na rozhýbání:-) Mám z toho radost. Taky mě naplňuje fakt, že jsem si na dnešek určila ovoce/zeleninu a zatím to dodržuju. A dodržím to až do večera, protože už dnes nehodlám nic jíst =3 Navíc ta zelenina je kaloricky skoro nulová, takže věřím, že dnes budu s kaloriemi v mínusu =3 Snad to půjde na váze poznat.xD

Sobota proběhla škaredě, ostatně jako jsem psala xD. V neděli jsem měla na snídani banán, potom oběd - kuřecí maso a salát + trochu domácích hranolek. A tím jsem skončila. Takže se to taky dá.:-) Váha je ale stále přibližně stejná. Noo, tak snad se to tím pohybem konečně pohne směrem dolů.:-) Věřím, že jo. Konečně jsem v plné fyzické kondici, takže tomu tělu dám co proto xD.

S - 6:30 - banán
SV: /
O - 15:00 - kedluben, mrkev, hrozno
SV: /
V: /

pití: voda, možná později kafe (uvidím)
pohyb: posilování (30 min) + TV + večer ještě něco vymyslím =3


To by v tom byl čert, abych nedosáhla na tu 59 :3 Jdu vás oběhnout a pak učeníí. Mějte se krásně!


Krásná Megan. *,*


♥♥♥


11. 9. 2015

11. září 2015 v 23:14 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte krásky:-)
Momentálně moc nestíhám přispívat. Začala škola a ono na blog prostě nezbývá čas. A bohužel ani na cvičení. Teď jsem si při pátku našla chvíli, abych se aspoň ozvala a okoukla, co je u vás nového. Ale na další dny vůbec nevím, jak budu aktivní...:-/ Takže se omlouvám, jen dodávám, že na vás stále myslím!♥

Co je u mě nového?
MS už mi končí, díky bohu. Snad se mi přes příští týden už chutě zase srovnají a bude to všechno lepší. Váha momentálně stále okolo 61 kg. Nestěžuju si, protože jím jako prasátko a vůbec necvičím. Takže jsem ráda, že alespoň rapidně nepřibírám. Každopádně ale počkám, až mi to definitivně skončí a od pondělka plánuju menší očistu - ovoce, zelenina, sem tam max nějaký sýr nebo jogurt. Alespoň na 3 dny. S tou váhou musím už pohnout krucinal.
Ohledně mé postavy - mým snem je dostat se na tu 53. Tohle bude ještě na dlouho (s takovou). Ale tu 5 tam prostě chci mít a jedině tehdy začnu být spokojená. Ale už teď se cítím lépe - nosím uplejší trička a nevypadám nechutně. Nikde nic netrčí a ta postava už v mých kritériích začíná být snesitelná:-) Což mě těší, ale zároveň nutí pokračovat dále.

Pár problémů se naskytlo a chci se vás zeptat na vaše zkušenosti...:o Celkem mi začaly padat vlasy. Nejdříve to bylo celkem v normě, ale poslední dobou se to zhoršuje. Možná je to jen paranoia a já nakažená scénami z filmů a poměrně velký hypochondr jen zveličuju situaci. :-D I přes to se chci zeptat - nemáte nějaké tipy na vitamíny, které bych mohla sehnat normálně v lékárně nebo tak? Popřípadě nemáte někdo stejný problém s vlasama? xD
A za druhé - čím dál častěji mi nebývá dobře, hlava pobolívá, motá se mi a občas mívám závratě. Nenapadá mě, z čeho by to mohlo být. Děje se to když jím, i když nejím... xD tím narážím na dostatek energie... Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Míváte to někdo taky? Napadlo mě, že je to tlakem, počasím nebo i tím, že jsem teďka měla tu MS. I tak se ptám...:-)

Jaký jsem měla jídleníček?
Naposledy jsem zde psala v úterý. Ve středu následovala monodieta s čokoládou, protože jsem měla chutě na sladké. Tu jsem úspěšně dodržela a naposledy jsem jedla v 17 hod. Včerejšek byl přes kalorie náročnější. V plánu bylo večerní cvičení. Nakonec jsem to ale odpískala. Nenávidím výmluvy typu - bylo mi špatně, bolelo mě břicho, mám MS apod. Je to na každém z nás, jak k tomu přistupujeme a sama o sobě vím, že když opravdu chci, cvičit můžu kdykoliv. Takže je to jen moje chyba a nic mě neomlouvá - sice mi nebylo moc dobře, ale hlavně se mi nechtělo nic dělat. Alespoň jsem šla brzo spát.

ČTVRTEK - 10. 9. 2015
S: /
SV: kefír
O: /
SV: tuňák, šunka, sýr, č. řepa, kečup
V: /

A dnes?
Plán - další mono dieta s čokoládou. Líbí se mi, když se jí můžu "ládovat" a i přesto nepřiberu. (Tedy doufám.) Jen se přiznávám, že večer přišla neohlášená návštěva ("miluju") a před nos mi podstrčili tyčinky. Mňam, vzala jsem si. Ale žádný přežer nebo tak. Jen asi celkově kalorická bomba.

Co zítra?
Po pravdě - nevím. Mamka říkala něco o tom, že by udělala smetanové špagety a jestli to vyjde, šly bychom potom na návštěvu k tetě. Já tenhle recept miluju. Takže tak předběžně plánuju jíst jen oběd a odpoledne kdyžtak kafe. Nejlepší by bylo, kdybych odpoledne nejedla pak už nic. Jen se znám - na návštěvách to pro mě není jednoduché. Chci ale každopádně dodržet hranici 17 hodiny. (Když už.) Pak už nic.

V neděli vůbec nevím co bude. Tak mi zatím držte palečky, holky moje. Vím, že je to teďka hrůza a raději bych ty jídeláky nechala utajeny :-D Ale zase by mě tížilo svědomí, že jsem vám něco neřekla... Tak to vidíte, no. Neberte si z toho příklad. Mějte se krásně! Nevím, kdy se zase ozvu, takže vám všem držím palečky a užijte si víkend!:-)♥Jak je drobná a křehká :O!


♥♥♥