19. 10. - 23. 10. 2015

23. října 2015 v 21:39 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte krásky:-)
Nálada je pořád na bodě mrazu. Celý týden jakž takž šel. Váha se ustálila sice na veliké 62, ale pořád to nebylo tak katastrofální jako o minulém víkendu.

PONDĚLÍ 19. 10. 2015
Po neděli a týdenním přežírání jsem měla stále chutě, ale už jsem nechtěla jíst enormní porce. Proto následoval pokus o mono s oříšky. Ale nebyl to nejlepší nápad. Váha možná ještě stoupla a já ztrácela naděje. Pohyb jsem sice měla, ale evidentně to nepomohlo.

S - 7:40 - lžička pribniňáka + oříšky
O - 13:30 - oříšky
V - 18:45 - oříšky

ÚTERÝ 20. 10. 2015
Ráno jsem měla strašné chutě, tak jsem snědla toho pribiňáka, potom jsem ale byla kupodivu plná. Váha trochu klesla. Přes školu mi ještě kámoška nabídla trochu přesnídávky a 2 kostky čokolády. Tak jsem si vzala. Přece jenom - kdybych odmítla čokoládu, všichni by to začli řešit. To by mi tak ještě scházelo...

S: pribiňák
SV: /
O: trochu přesnídávky + 2 kostky čokolády
SV: /
V: /

STŘEDA 21. 10. 2015
Večer jsem měla šílené chutě. Po cvičení jsem byla celkem vyhládlá, proto ten kus sýra. Ty dva mrkvánky byly před.

S: plátek sýra
SV: 1/2 čočkového salátu
O: 1/2 čočkového salátu
SV: /
V: 2 mrkvánky, tyčinka, kus syra


ČTVRTEK 22. 10. 2015
Tento den jsem byla doma, měli jsme volno. Mamka mi proto uvařila rizoto a já už od rána byla strašně hladová a moc jsem se na to těšila. Nemohla jsem se dočkat a když jsem to jedla, dokonce se mi klepaly ruce. Připadala jsem si jako psychouš. Jenže dopadlo to nejhůř, jak mohlo. Ráno jsem si tedy dovolila se najíst. A sežrala jsem plno dalších blbostí. Fuj. No a v plánu bylo už nic nejíst. Odpoledne jsem šla do obchoďáku, takže se to mohlo krásně povést, kdybych měla nějakou vůli, kruci. Večer jsem přišla, bylo asi osm hodin. A já se šla nažrat. Jako prase. A přežrala jsem se a poté samozřejmě zvracela. A znovu jsem se nepoznávala. Jak jsem to mohla dopustit?

S: /
SV: rizoto, 1/2 margot, bounty, další menší blbosti
O: /
SV: /
V: rizoto, 1/2 margot, tyčinky, oříšky, oplatky + MIA


DNES - PÁTEK - 23. 10. 2015
I přes to všechno jsem ale možná ráda. Protože se mi konečně otevřely oči a já pochopila, co chci. Momentální cíl? 54. Chci mít 54 kg. Už nechci být tak odporná jako teď. Aktuálně nevím kolik vážím. Ale dneska jsem měla úspěšnou hladovku, tak bych to měla vytrávit a začít naprázdno. Snad. Nutně musím zhubnout v pase tak 10 cm. Ještě nevím, jak to udělám, ale snad to půjde s tou váhou samo. Nevím, jak budu přispívat, váha mě deptá. Musím to zase zredukovat. Alespoň na 60. To už je od 59 kousek. A potom to bude hodně těžké. Ale ušla jsem velký kus cesty na to, abych to teď vzdala. Celé tohle prozření mě stálo dva týdny času a 5 kg navíc. (S mým metabolismem to tak je. Ale naštěstí to jde dolů...) Za ty dva týdny jsem mohla mít další 2 kg dole. Ale tak už to prostě bývá.Děkuji za Vaše komentáře:-) A děkuju za Vaši podporu. Mám Vás ráda♥

♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 23. října 2015 v 22:22 | Reagovat

Jsem tu s tebou a drzim palecky. Hlavni je, ze jsi zpet :)

2 Cassie Cassie | 24. října 2015 v 14:41 | Reagovat

Tenhle týden mě moc mrzí, měla jsem to bohužel podobně. Držím ti palce, určitě to zvládneš. Hlavně pevnou vůli.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama