Listopad 2015

30. 11. 2015

30. listopadu 2015 v 16:01 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Tak a dost! Konec! Tlustá čára za tím vším hnusem a jede se na novo. Už na to nemám nervy.:-) Dnešek teda takový očistný, myslím ale, že takový bude celý týden. Zatím mám v hlavě takovou vidinu, že bych následujících 5 dní jela nějaký očistný program a v pátek nebo sobotu si dala čoko mono, jelikož bude Mikuláš... Pak uvidím.:-) Ale nic neplánuju, protože nikdy člověk neví.
Nevzdávám to, kočky a jedu dál:-)♥

S: /
SV: mandarinka
O:/
SV: jabko + mandarinka
V:/BTW: děkuji za podporující komentáře:-) Jste lásky♥ Jdu se na vás podívat.

♥♥♥


26. 11. 2015

26. listopadu 2015 v 16:01 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte zlata♥
Nevím, co se děje. Nedaří se mi. Stydím se sem psát. Teď tu zase pár dní nebudu. Tak snad se Vám daří lépe! Musí. Horší než já to asi nemáte. Zkazím, co můžu. Váha se houpe mezi 61-63kg. Dneska moc jídla. Fuj. Když jsem jela ze školy, myslela jsem jen na to, že až přijdu domů, budu muset sníst všechno to jídlo, co mi naši nechali ze včerejška. Ale nechtěla jsem to sníst, v tom buse jsem se málem rozbrečela. OMG. Jsem trapná fakt. No stejně jsem to snědla. Nechápu nic, fakt.

Držte se, kočky♥♥♥


Fuj, jsem na tom podobně, no.


xxx


21. 11. 2015

21. listopadu 2015 v 13:52 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím♥
Po včerejšku váha vylítla nahoru. Jak jinak. Dneska jsem měla dost pohybu už ráno. Ale to jídlo není ideální ani dnes. Dnešku bych se nevyhla, byli jsme totiž na obědě u babičky. Není to přežer, protože je mi ze sebe ještě pořád špatně. No ale není to nic zdravého. Dneska budu ráda, že se vlízám pod 500 kcal.


Ukradla jsem tenhle obrázek z jednoho z vašich blogů, momentálně to vystihuje situaci.

♥♥♥


20. 11. 2015

20. listopadu 2015 v 18:22 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Panebože zastavte mě někdo. Nechápu to! Dělám přesně to, co dělat nesmím a úplně zbytečně, jaá to fakt nedávám už. Všechno to doprdele kazím a seru! Nechci vidět tu váhu! Mám strašně málo času na vše, nestíhám už teď, na chyby nemám absolutní nárok, tak proč to doprdele dělám???? Já tomu vážně nerozumím, co mě teď jako ovládá. Cítím se hrozně. Přesně tak, jak jsem nikdy nechtěla vypadat a ani se cítit! OMG. I když pujdu cvičit, tak to nezachráním. Stejně půjdu. Ale je to prostě všechno na nic. Ne, já jsem na nic! Kurva. Radši ani nebudu psát, jak dnešek probíhal. Možná jen takovou osnovu ať máte představu, ale podrobně raději ne. Ráno=plán, dopoledne=ana, odpoledne=snaha být normální...pak mia, večer=tlustá husná děvka!!! Zítra počítám tak o dvě kila víc. S mým metabolismem 100%. Potřebuju to vytrávit. A o víkendu teda pochybuju jako, nevím jak to udělám. A potřebuju se zas přepnout do toho "ana modu". FUUUJ.
NECHCI ABY MĚ NĚKDO LITOVAL, VŠECHNO JSEM POSRALA SAMA. ZA VŠECHNO SI MŮŽU SAMA A NEMÁM NA TY MÉ SNY. UŽ JSEM FAKT TRAPNÁ. MYSLÍM SI, ŽE KDYŽ VYDRŽÍM 3 DNY JÍST JAKŽ TAKŽ TAK SI MŮŽU ŘÍKAT PRO ANA???!!! TO ASI HOVNO. NEPATŘÍM SEM, TAK MOC BYCH CHTĚLA. NEZASLOUŽÍM SI TU BÝT. NAPIŠTE MI, PROSÍM, JAK MOC JSEM TO POSRALA A ŘÍKEJTE, ŽE NA TO NEMÁM, PROTOŽE TOMU DEBILNÍMU MOZKU TO ZKRÁTKA JEŠTĚ NEDOŠLO!!!!

Fuck it all


19. 11. 2015

19. listopadu 2015 v 16:41 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím♥
Po jabkové mono úbytek 0,7 kg, takže super!:-) Ranní váha teda 61,2 kg. Sice pořád moc, aspoň jsem se hla z té 62.
Dneska jsem ještě nic nejedla, vypila jsem celkem slazený čaj od dobré vody. A nemám na nic chuť. Naštěstí. Ale ví to mamka. Tak snad se do mě nebude snažit nic narvat.
Je mi trochu malátně:-/ Ale fakt nic nechci...

EDIT: 19:30 : Kruci holky, já vás zklamala... Teďka jsem na hodinu usnula. Potom jsem vstala a bezmyšlenkovitě šla do kuchyně. Tam si dala pár sušenek, trochu margotky a trochu popcornu. No a potom? Ohřála jsem si br. placek a před našima ho snědla. Jasně,ti měli radost. ALe proč jsem to kruci udělala? Potom šla půlka toho všeho ven... Ale ten placek je furt ve mně a už ho nejspíš ven nedostanu... Sakra, tak tohle jsem posrala. Myslela jsem, že hladovka nebude žádný problém. No evidentně ano, takže na čas zase pauza s hladovkami a raději jíst málo každý den. Nechci být opuchlá hnusná tlustá ropucha.:-( ku*va


Nemám ráda její chování, ale některé songy má dobré.

♥♥♥


18. 11. 2015

18. listopadu 2015 v 17:06 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj♥
Dneska jabková mono. V plánu bylo sice sníst těch jablek méně, ale tak nevadí. Trochu se mi motá hlava. Snad to nějak zvládnu, nechci si ten jídelák pokazit. Večer půjdu ještě cvičit♥ Pá

S: 1/2jabka
SV: 1/2 jabka
O: jabko
SV: jabko + jedno menší jabko (:-D lol)
V:/

pití: voda, kafe
pohyb: tanec 90 min
♥♥♥


17. 11. 2015

17. listopadu 2015 v 19:47 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte♥
Nálada zase nic moc, odpoledne to byla taková vyrovnaná světlá chvilka, ale už jsem zase tam někde dole T__T
Jídlo - napravuju zasranou neděli. Kdy byl vcelku přežer. A já doteď nechápu jakto. V pondělí jsem nešla do školy, protože jsem byla tak nějak "jednodenně" nachlazená. Dneska totiž po rýmě ani známka O.o jakože WTF. No nic. Celý den jsem nic nejedla až pak večer sežrala mísu popcornu, takže celý den na hovno (y). Raději se nevážím. Dneska jsem snědla 2 pomeranče a vypila 2 kafe a hektolitry vody. Bojím se. Že to nikdy nedokážu a že nikdy nebudu se sebou spokojená. A že se mi nikdy nepodaří vyplnit si ty největší sny. A jsem z toho trochu zoufalá. Chtěla jsem si rozepsat dny... A na 1 ubohou A4 se mi vešel celý rok! Celkem mě to vyděsilo. Tak malinko času??! Nemám ani prostor na chyby, na nic pokud chci něčeho dosáhnout! Proč jsem toho tolik promarnila? Mohla jsem být už někde jinde. Fuck. Strašně mě iritují ty holky, co se jim to povedlo na první pokus. Strašně jim závidím a ptám se, proč jsem byla tak hloupá? Na co jsem jako čekala, když jsem to posrala po tolikáté už? Kdybych vydržela hned na poprvé, můj metabolismus by nebyl tak zasraně zpomalený a už bych měla o dalších 10 kg míň. Ale za to všechno si můžu doprdele sama. OMG. A neustále se lituju. Kdybych nebyla kráva, už to mám hotové.

Lol, připadám si fakt směšně. Mmnt. Já jsem směšná. Viděla jsem se na jednom videu a tak hnusně jsem se už dlouho necítila. Fuj.


♥♥♥


14. 11. 2015

14. listopadu 2015 v 21:50 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte:-)
Ranní váha stále 62:-( Fuuuuj. Stagnuje svině. Už asi 4 dny. Sice aspoň nepřibírám naštěstí, ale už to potřebuju dostat pod 60. Už mě to ubíjí:-(
Dneska jsem měla už ráno dostatek pohybu, měla jsem taneční trénink, takže se mi povedlo spálit hodně kcal. A ještěže tak. Protože následoval velký oběd... Nebyla to přežíračka, naopak jsem myslela, že to bude dietní obídek a budu se cítit lehce. Naši totiž uvařili krevety nudle a zeleninu. Bohužel můj předpoklad nevyšel a výsledkem bylo nafouklé břicho. I teď jsem ještě taková plná O.o Večer jsem měla ještě kousek čokolády. Ale kaloricky stále naštěstí v normě. Zítra už nesmím podlehnout ničemu sladkému. O těch víkendech jsem se smířila s obědy. Naše bych neobkecala. Ale potom se už musím hlídat.
Byla jsem nakupovat. Už dlouho jsem sháněla zimní bundu. Jsem strašně nerozhodná xD Já bych tam mohla strávit i 3 hodiny a dokola si zkoušet ty bundy, až bych našla tu top. :-D No, nakonec mi mamka jednu vybrala a tu jsem si vzala xD Ale musím si na ni zvyknout:-) A hlavní je, že je velikosti 36 a ne 38 :3 Ikdyž si myslím, že jsou ty velikosti upravené:-/ ... A jedna bunda, co jsem našla, byla ve 34. A oblíkla jsem ji, a dokonce jsem ji měla dobrou a uvažovala jsem o ní :o Celkem mě to překvapilo a měla jsem radost. A to jsem byla nažraná z toho oběda ještě!:-D Takže tohle mě potěšilo, no. Ale na druhou stranu jsem si zkoušela i halenky a teda ty jsem měla jen vel. 38/36 :-/ A viděla jsem svůj odraz z jiného úhlu v zrcadle. Je to hrůza, viděla jsem ty nedostatky. Fuj. Potřebuju to dát dolů. Jen nevím, jak dlouho ještě?:-(
Procházela tam jedna krásná holka, hubená jako proutek a povídala své kámošce něco o velikosti XS. Aaaa, těžká závist.

S: /
SV: /
O: krevety + nudle + zelenina (hodně)
SV: /
V: kousek čokolády

pohyb: tanec 3 hodiny
kalorie dohromady: 350 kcalJeeee♥


♥♥♥

13. 11. 2015

13. listopadu 2015 v 21:46 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím:-)
Dneska jsem původně měla pokračovat v hladovce. Ale ráno mi bylo celkem špatně a jelikož jsem měla na večer zařízené cvičení, nechtěla jsem riskovat to, že bych sebou někde sekla. Tak jsem si dala oběd a v pohodě:-) Kaloricky to i s pohybem vyšlo do mínusu, tak jsem ráda.

S: /
SV: /
O - cca 14:30 - pár lžic rajské polívky + zeleninový salát + v. bílky
SV: /
V: /

pohyb: tanec (140 min)
pití: minerálka, káva, šťáva - nepočítám, ale vím, že bych měla:-/

kalorie dohromady: - 305 kcal (jupiii)Ona je tak nádherná♥

♥♥♥


12. 11. 2015

12. listopadu 2015 v 20:13 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím krásky!:-)
Momentálně jsem na hladovce♥ Ozvu se až budou nějaké výsledky, jsem na tom totiž pořád stejně a potřebuju dát dolů minimálně 10 kg -__-, takže mě to celkem deptá no. Už aby to bylo sakra!:-DAwwww♥

♥♥♥