Červenec 2016

22. 7. 2016

22. července 2016 v 0:34 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahoj, pardon, že jsem tu zase nebyla.
Stydím se. Už zase. Nejsem schopna. Spadla jsem do ZP. Tím, že jsem pod dohledem rodičů to s jídlem neumím ovládat...a pak to i logicky nemůžu "řešit". A teď mám z toho deprese.
Štve mě to. Už zase si říkám - OD ZÍTRA. Ale tahle záhadná a prokletá věta vládne mým slovníkem posledních 5 měsíců. Já to chci změnit. Mám to v hlavě. A z myšlenky můžu udělat skutečnost... že? Jde to! Stačí se překonat a udělat co je třeba první den. Potom to vydržet 3 dny. Pak 5 a dál 7. To už bude týden. A pak mi to bude líto pokazit. Snad. Určitě. Držte mi, prosím, ještě jednou palce. A mějte se mnou trpělivost. Není to lehké po tolika pádech zase vstát.

Původně jsem sem ani nechtěla chodit, protože se před vámi stydím. Je teď ze mě troska. Nakonec jsem se ale překonala a napsala to sem. Chci vše změnit. A taky to udělám. Začnu žít život, jaký chci. Už mě to nebaví.
Taky jsem sekla s cigaretama.Asi mi hrabe, ale nemůžu si pomoct. Text písničky je samozřejmě o lásce mezi holkou a klukem... Jenže mi to ironicky připomíná "vztah" mezi mnou a právě Miou nebo Anou...A já si to zoufale zpívám.:-D Asi jsem ofiko magor.
Mějte se krásně, ať se vám daří lépe!

♥♥♥


15. 7. 2016

15. července 2016 v 14:12 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím:-)
Včerejšek a dnešek mi přelítl v kaloriích:-( ale mám tam vždy jen jedno jídlo, tak se cítím celkem dobře. Teď mám festival, takže se večer pije. Takže teďka kalorie raději řešit ani nechci. Snad se vám daří lépe♥

14. 7. 2016
S:/
SV:/
O: 13:15 - 2 rohlíky, sýr, šunka, zelenina, dresink
SV:/
V:/

15. 7. 2016
S:/
SV:/
O: 14:00 salát, dresink, 1/2 smaženého sýra (no comment)
SV:/
V:/

Ať už je zas lépe♥

♥♥♥


13. 7. 2016

13. července 2016 v 20:33 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahojte:-)
U mě dnešek celkem ok:-)

S:/
SV:/
O: 12:30 corny apricot + 14:00 okurka + kuřecí maso
SV:/
V:/

celkem: 451 kcal (bez pohybu)
pohyb: posilování♥,♥


♥♥♥12. 7. 2016

12. července 2016 v 20:57 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Ahooj:-)
Tak naštěstí dnešek nebyl tak hrozný. Dala jsem si i lehké kardio a posilovala, navíc půl dne chodila po obchodech.:-) Takže je to OK.

S:/
SV:/
O:/
SV:/
V: 17:45 okurka, cottage, grilovaná cuketa

Mohla to být hladovka, ale naši jsou doma.


♥ For body like that↑ ♥

♥♥♥11. 7. 2016

12. července 2016 v 1:54 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím!
Neděle se mi povedla, to se ovšem o pondělku říct nedá!!! Posrala jsem to hned ze startu. Jako ani nemám slov. Můj jídelníček za poslední týden byl úplně otřesný... A pak já kráva fňukám, že jsem tlustá. A taky mě štve, že nemám žádný pohyb. Ano, posiluju, ale to mi takhle mi špeky nezmizí. Chce to kardio. Rozhodla jsem se chodit ráno běhat. Vždycky si totiž ráno řeknu, že budu cvičit, ale pak se na to vykašlu. Za což se nenávidím. Já fakt nevím, jak mám bojovat proti sobě v tom jídle. Je to hrozné...
...ovšem když chceš mít to, co jsi nikdy neměl, musíš udělat to, co jsi ještě nikdy neudělala...
...v mém případě to znamená pouze vytvrat,kruci!
Jsem nemožná. Takže zítra zase další pokus. Já se nevzdám. Jídelníček ze včerejška zveřejňovat nebudu. Chci, aby to dnes bylo lepší!

A váha??? Odporných 66 kg! Takže to mám zase všechno zpátky. Super...


Chci mít takové nožky:-(

♥♥♥


Zase zpátky, tentokrát doopravdy

10. července 2016 v 1:14 | Mai |  JÍDELNÍČKY
Zdravím Vás všechny, kteří sem ještě zabloudíte, nebo ty, které jsem ještě před půl rokem denně navštěvovala a podporovala. A pak zmizela. Dlužím Vám vysvětlení - důvod mého vypaření se, a taky důvod měho návratu.

Na úvod bych chtěla říct, že nebylo vůbec lehké se sem vrátit. Když jsem se sem po tak dlouhé době přihlásila, v očích jsem měla slzy. A jak už mnozí z Vás tušíte - jsem zde proto, abych začala od začátku... jen hezky popořadě. Těžce se mi to píše.

Den mého posledního příspěvku se pohybuje okolo začátku února. V té době se mi v hubnutí celkem dařilo. Nebylo to ideální, připadala jsem si stále hnusná a tlustá, ale rozhodně jsem na tom byla lépe, než jsem teď. A svou váhu jsem si aspoň udržovala na přijatelnějším čísle... *No, a už jsou ty slzy zpět.* Zničeho nic jsem přestala přispívat, protože to prostě všechno prasklo. Rodiče mi přišli na Miu. Celkem jsem se z toho sesypala. Chtěli mě poslat na léčení, ale dohodli jsme se, že pokud vydržím 3 měsíce jíst normálně, nikam nebudu muset jít. A tak následoval neustálý dohled. Netlačili na mě stylem - tohle musíš sníst - nebo tak něco. Jen bylo doma opravdu velké dusno. Naši se snažili na mě být v rámci možností milí. Ale já to cítila jinak. Jakoby mi někdo vzal to, co bylo jenom moje. To, o čem nikdo nevěděl. A já byla v pasti. Řekla jsem o všem kámošce, ta mě poté podporovala. Řekla mi jako jediná to, co jsem potřebovala slyšet právě od mých nejbližších, ale nikdy to neuslyšela. Nemůžu jim to vyčítat, měli o mně strach. Řekla mi, ať dělám to, co uznám za vhodné, že je samozřejmně lepší s tím přestat, ale že mě do ničeho nebude a ani nemůže nutit, že je to na mě. A že tady bude se mnou.
Takže běžel čas, já ho nevnímala, zasekla jsem se prostě tam někde v tom únoru... a pak? Nic. Nevím. Jakobych se probrala až teď. Na začátku července. S těmi kily, které jsem tak těžko shazovala. Ani nevím, kolik vážím. Ale bude to hodně.
Takže se vracím zpátky, abych napravila vše, co se mi podařilo pokazit. Pár otázek na konec tohohle článku - Vydržela jsem ty 3 měsíce bez Mii? Ne. Několikrát jsem to tajně porušila. Nikdo na to nepřišel. Poslední dobou jsem ale nic nevyváděla. Tak nějak jsem si zase bohužel přivykla na jídlo. Fuj. - Čeho chci teda dosáhnout? ZHUBNOUT. Nejraději na 53 kg. Nepůjde to lusknutím prstu a musím pro to něco udělat. Půjdu na to postupně. Taky chci zlepšit svou životosprávu a splnit si svůj tajný sen, který s hubnutím úzce souvisí. Pár kilo nutně potřebuju shodit už do září. Nejspíš se mi nepodaří uskutečnit svůj sen už za tak krátkou dobu, i když vím, že nic není nemožné. Ale jsem realistka. Budu moc ráda, když se mi do září povede váhu zredukovat na 60 kg. Nebo lehce pod. To bych byla opravdu spokojená.

Vím, že na Vaši podporu už nejspíš nemám nárok. Kdyby se tu ale přece jen objevil někdo, kdo by se chtěl přidat, byl na tom stejně, nebo mě dokonce chtěl jen podporovat, budu za Vás strašně moc ráda. Byli jste tu pro mě vždy a já Vám za to děkuji.♥

Mai